baner

O nas

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe SUPONEKS istnieje na rynku zabezpieczeń od 1992 roku. Specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z zakresu technicznej ochrony mienia, w szczególności zabezpieczeń przeciwpożarowych w obiektach, w których jest to niezbędne tj. budynkach użyteczności publicznej, różnego rodzaju zakładach przemysłowych i magazynach.

Naszym najważniejszym celem zawsze było i jest zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa naszym Klientom. Kierując się tą zasadą wybieramy sprawdzone produkty z najwyższej półki i posiadamy wyspecjalizowaną kadrę nieustannie podnoszącą swoją wiedzę. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, zapoznajemy się z Jego oczekiwaniami i możliwościami tak by w oparciu o przepisy prawa przygotować najlepszą ofertę. Posiadamy niezbędne uprawnienia i koncesje do świadczenia naszych usług.

Braliśmy udział w wykonaniu ponad tysiąca instalacji, w ramach stałych umów świadczymy swoje usługi w blisko czterystu obiektach na terenie województw: podlaskiego, warmińsko-mazurskiego i mazowieckiego.

Skorzystaj z naszej oferty

Zapewniamy najlepszy produkt w rozsądnej cenie


WIĘCEJ

Co zapewniamy

Naszym najważniejszym celem zawsze było i jest zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa naszym Klientom100%
Solidnie
100%
Szybko
100%
Skutecznie
100%
Bezpiecznie