baner

Do pobrania

LP. NAZWA PLIKU OPIS FORMAT ROZMIAR POBIERZ
1 Zgoda na otrzymywanie efaktur od Suponeks

Druk zgody na otrzymywanie faktur drogą elektroniczną od Suponeks na wskazany adres email. Dokument jest aktywnym formularzem PDF z możliwością wypełnienia.

pdf 58,87 KB
2 Uzgodnienie z Komendantem Miejskim Państwowej Straży Pożarnej w Białymstoku

Druk uzgodnienia z Komendantem Miejskim Państwowej Straży Pożarnej w Białymstoku sposobu połączenia systemu sygnalizacji pożaru w obiekcie. Dokument jest aktywnym formularzem PDF z możliwością wypełnienia.

pdf 94,65 KB
3 Informacja o zmianie numeru telefonu do Straży Pożarnej w Białymstoku

Druk ogłoszenia o zmianie bezpośredniego numeru telefonu do Dyżurnego Stanowiska Powiadamiania Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Białymstoku i wycofaniu numeru 998.

pdf 17,55 KB
4 Informacja o zmianie numeru telefonu do Straży Pożarnej w Bielsku Podlaskim

Druk ogłoszenia o zmianie bezpośredniego numeru telefonu do Dyżurnego Stanowiska Powiadamiania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku Podlaskim i wycofaniu numeru 998.

pdf 18,55 KB
5 Informacja o zmianie numeru telefonu do Straży Pożarnej w Hajnówce

Druk ogłoszenia o zmianie bezpośredniego numeru telefonu do Dyżurnego Stanowiska Powiadamiania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Hajnówce i wycofaniu numeru 998.

pdf 15,14 KB
6 Informacja o zmianie numeru telefonu do Straży Pożarnej w Augustowie

Druk ogłoszenia o zmianie bezpośredniego numeru telefonu do Dyżurnego Stanowiska Powiadamiania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Augustowie i wycofaniu numeru 998.

pdf 16,83 KB